Forum Lipusz.eu Strona Główna

Internetowa strona szachowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lipusz.eu Strona Główna -> Szachy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lipuszak

PostWysłany: Sob Sie 15, 2009 12:46 pm    Temat postu: Internetowa strona szachowa Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do odwiedzin i zapoznania się z treścią internetowej strony szachowej poświęconej lipuskim szachom. Mile widziane opinie, oceny oraz cenne uwagi i propozycje dotyczące wyglądu, zasobów i funkcjonalności tej witryny. Smile
Strona znajduje się pod adresem:
http://szachylipusz.ueuo.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 10:18 pm    Temat postu: szachy Odpowiedz z cytatem

Czesc.Czekam na jakies zadania szachowe,najlepiej kilka i na roznym poziomie by kazdy niezaleznie od swych umiejetnosci mogl je rozwiazac ,nauczyc sie czegos i fajnie pobawic pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lipuszak

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 12:06 am    Temat postu: zadania szachowe Odpowiedz z cytatem

Witam!
Droga Dago. W odpowiedzi na Twoją prośbę na stronie szachowej w zakładce "Szkółka szachowa" umieściłem 12 zadań szachowych, po 6 tzw. "dwuchodówek" i "trzychodówek" czyli zadań, w których należy odnaleźć mata w 2 i w 3 posunięciach. Na razie tylko tyle, później będą następne. Zachęcam także do zapoznania się z informacjami, które zawierają zakładki: "Przeglądarka partii" oraz "Ciekawostki szachowe". Moim zdaniem bardzo ciekawe i pouczające! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kretkiu

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się spodobała przeglądarka partii na stronie. Jest to coś co wyróżnia ją od innych stron klubowych. Na razie ilość partii jest skromna, ale mam nadzieję, że niedługo będzie można zobaczyć więcej. Myślę, że jeśli ktoś rozegrał ostatnio jakąś ciekawą partię, to może ją wysłać do Zdzisia Pelowskiego i on na pewno rozważy jej umieszczenie na serwisie. Oczywiście komentarze mile widziane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lipusz.eu Strona Główna -> Szachy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: