Forum Lipusz.eu Strona Główna

Kredyty chwilówki - co polecacie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lipusz.eu Strona Główna -> Poza tematem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mario

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 10:37 pm    Temat postu: Kredyty chwilówki - co polecacie Odpowiedz z cytatem

Znalazłem się w sytuacji, w której zmuszony jestem pożyczyć pieniądze (kwota 1200 zł) na dwa miesiące. Szukam w tym celu jakieś firmy udzielającej pożyczek, gdyż nie posiadam stałego dochodu i będę miał problem z otrzymaniem kredytu w banku. Znalazłem oferty firm, które udzialają pożyczek online, czy może macie jakieś doswiadczenia z tego typu firmami. Przykładem jest tutaj chciażby szybka chwilówka którą oferuje okmoney.pl. Będę wdzieczny za jakieś opinie od klientów tego typu firm. Piszcie kogo polecacie / kogo odradzacie.

Ostatnio zmieniony przez mario dnia Wto Wrz 23, 2014 7:21 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bodzio

PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odradzam wszelkie takie firmy. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji i nie masz już żadnego innego wyjścia, lepiej zapożyczyć się u kogoś bliskiego (bliska rodzina, przyjaciele, itp.). Takie firmy oferujące chwilówki strasznie zdzierają. Pożyczysz 1.200, będziesz musiał zwrócić 12.000. Jak się zapożyczać, to tylko z głową.
Powrót do góry
Anasemia

PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 5:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też odradzam. Mój znajomy wziął taką pożyczkę w zeszłym roku, żeby kupić rodzinie podarunki na święta i do tej pory nie może wyjść z długów.
Powrót do góry
jeresteraimoi

PostWysłany: Nie Sty 05, 2020 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaciągnięcie pożyczki może nie być dobrym pomysłem. Ale jako tymczasowe rozwiązanie nie zaszkodzi. Polecam jednak pomyśleć o handlu. https://www.instaforex.com/reviews_forex_traders Mogę polecić tę stronę, jest wiele samouczków i możesz ćwiczyć z wersją demo.
Powrót do góry
jamiehogsmith

PostWysłany: Pią Sie 28, 2020 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecałbym tego, ponieważ jest to ryzykowne i wymaga więcej pieniędzy, niż się spodziewałeś, lepszy handel na stronach forex, takich jak ta https://www.trustpilot.com/review/instaforex.com.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lipusz.eu Strona Główna -> Poza tematem Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: