Forum Lipusz.eu Strona Główna

"Wypaleńcy" ze Śluzy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lipusz.eu Strona Główna -> Co mnie gryzie?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Obserwator

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 8:58 pm    Temat postu: "Wypaleńcy" ze Śluzy Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o nowo poczynionej inwestycji Urzędu Gminy w Lipuszu. Jakiś czas temu spalił się dom socjalny w Śluzie, w który mieszkało sporo osób(nie powiem dokładnie ile bo sobie nie przypominam), ale prawda jest taka, że jest wśród nich gros osób, które nie grzeszą abstynencją, pracą się przez większośc życia nie parali, a i pożyczyć na "wieczne nieoddanie" lubią. Oj, zmieni się lipuski "Manhattan", a może nie tyle zmieni co opustoszeje..z własności prywatnej wziętej przez przypadek..ale za to będą mieli nowych sympatycznych sąsiadów!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg. mnie - sam dom socjaliny jest inwestycją OK. (przynajmniej zaczęło się nami interesować okoliczne środowisko prasowe...)
Ale co do mieszkańców, powinni oni (oczywiście Ci, którzy tego wymagają) być zresocjalizowani, bo kto wie (odpukać) czy ten nowy dom, znów nie stanie w płomieniach po kilku głębszych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nowy

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 1:08 am    Temat postu: Pożar w Ośrodku Zdrowia Odpowiedz z cytatem

A ja słyszałem, że jeden z niedoszłych mieszkańców domu socjalnego rozpalił sobie ognisko w Ośrodku Zdrowia, którego był czasowym rezydentem. Mają to ludzie wyobraźnię..[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lipusz.eu Strona Główna -> Co mnie gryzie? Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: