Forum Lipusz.eu Strona Główna

Poprawa bezpieczeństwa w Lipuszu
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lipusz.eu Strona Główna -> Lipusz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nowy

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 12:58 am    Temat postu: Poprawa bezpieczeństwa w Lipuszu Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zauważyłem, że w Lipuszu poprawiło się bezpieczeństwo. Po ulicach Lipusza każdego wieczora kursują "krążowniki" marki Polonez FSO o kolorze niebieskim z napisem "Policja". I są bardzo konsekwentni w swoich poczynianiach. Myślę, że jest to niewątpliwa zasługą nowej władzy Gminy. Jednak coś w Lipuszu pozytywnego się dzieje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nostra_dama

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa tylko szkoda że łapią nie tych co trzeba..tzn czepiają się dzieci ktore nie mogą im podskoczyć...normalka, zajęliby się łapanie piratów na ulicy prowadzącej do jeziora...strach tam przez ulicę przechodzić Evil or Very Mad
Powrót do góry
Piotrek
Site Admin

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, no tu jest mały paradoks Smile Od kiedy pamietam, droga polna do jeziora zawsze była dziurawa Smile a po deszczach, dość ciężko było nawet przejechac Wink Teraz, (chwała za to!) zrobiono i wyremontowano tę drogę... co zaowocowało nie tylko zadowoleniem mieszkanców okolic, lecz także zapaleniem się młodych kierowców do urządzania sobie wyścigów na tym odcinku...
współczuje tylko osobom, które mają domy nieopodal, gdyz unoszące się chmury kurzu po tak beztroskim przejechaniu tego odcinka, nie należą pewnie do rzeczy miłych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nostra_dama

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie chodzi mi o polną, choć chwała im za wyrównanie jej. Codzi konkretnie o ulicę bohaterów. Zaczyna się sezon no i szpan kto szybciej...nie wspomnę o tirach tam przejeżdżających, wszystko się w domu trzesie. Idealnym rozwiązaniem byłoby położenie tam poziomej przeskody czy jak to tam sie nazywa to wzniesienie...przystopowałoby to choć trochę rajdowców
Powrót do góry
Piotrek
Site Admin

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... z tego co wiem to raczej na ulicy krótkiej są parkowane (!) tiry, a przez bochaterów to procz smieciarek nic innego nie przejezdza. Ale faktycznie, moznaby pomyslec o położeniu tam tzw "policjantów" - aż miło byłoby patrzeć albo na skruche kierowców, albo na ich awarie spowodowane zbyt szybką jazdą przez taką przeszkode Wink
Powrót do góry
nostra_dama

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwierz mi, jeżdżą aż się naczynia trzęsą w szafkach. I właśnie ci tirowcy z krótkiej, bo inaczej ponoć nie mogą zawrócić. Już raz się jeden wywalił na zakręcie krótka-bohaterów i do tego z drzewem
Powrót do góry
blant53

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak... prawda, tiry wjezdżają ulica Bohaterów Sad pamięteam jak rok temu o tej porze kierowca zgubił swój ładunek na samym zakręcie (wjazd w krótką od strony Bohaterów) pozostaje tylko dziękować że nikt w tym momencie nie przechodził chodnikiem i nie bawiły się tam dzieciaki Exclamation mało tego... tiry stoją obok siebie nie ulicy krótkiej i bywa że nie sposób przejechać pomiedzy nimi. Zdarza się ze stoją nawet trzy Shocked
Powrót do góry
Piotrek
Site Admin

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... ciekawe co było przyczyną wywrotki ? A co do ulicy krótkiej to prawda, ze czasami ciezko sie przecisnac samochodem. Ale tak na dobra sprawe, w lipuszu nie ma zbyt dużego parkingu, na ktorym możnaby zaparkować tira. Dlatego osoby posiadające tego typu auta, parkują je przy swoich posesjach.
Powrót do góry
blant53

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się że istnieje pewna możliwość, do cmentarza przylega spory plac, myślę że jest to jakieś wyjście... chodzi o plac znajdujacy się poniżej cmentarza od strony Koscioła.Nie wiem czyja to działka ale jakiś duzy samochód tam stoi i jest więcej miejsca... pytanie czy właściciele tirów na ul. Krótkiej biorą taką ewentualność pod uwage Question dla nich wygodniej mieć autka pod domem, nie patrzą na to czy komuś przeszkadza taka sytuacja.
Powrót do góry
blant53

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co denerwuje mnie najbardziej? często niedziałające oświetlenie ulic w Lipuszu... a Panowie którzy się tym zajmują i gmina im za to płaci niechętnie przyjeżdżają usówac takie usterki... jakiś miesiąc temu wracałam do domu i ze zdziwieniem stwierdziłam że nawet jedna lampa nie świeci Embarassed pozatym często w drodze na osiedla leśne uzbrajam się w latarkę Twisted Evil bywa że pali się tylko jedna lampa. Nie jestem pewna czy następują jakieś poprawy bezpieczeństwa skoro nadal tak banalne sprawy nie są rozwiązywane odpowiednio skutecznie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lipusz.eu Strona Główna -> Lipusz Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: