Serwis lipusz.eu umożliwia Ci rejestrację swojego adresu e-mail w domenie lipusz.eu.

Jeśli chcesz, aby twój adres, brzmiał w sposób widoczny na poniższym obrazku

alias e-mail

wystarczy napisać meila na adres , z propozycją własnej nazwy - a ja w przeciągu 24 godzin uruchomię taki alias!

Jak to działa?

piszesz na adres , w którym podajesz swoją propozycję np: jan.kowalski@lipusz.eu oraz piszesz adres, na który ma on wskazywać (czyli twoja obecna skrzynka pocztowa założona np. na onet.pl czy wp.pl)
ja uruchamiam w przeciągu 24 godzin, twój ALIAS
od teraz, każda wiadomość wysłana jan.kowalski@lipusz.eu zostanie automatycznie przekazana na twój adres właściwy!

Alias jest alternatywną (zastępczą) nazwą danego konta pocztowego, która nie jest ograniczona limitem długości do 8 znakow i brakiem dużych liter. Aliasy nie mogą zawierać polskich znaków. Alias umożliwia nam tworzenie łatwych do zapamiętania adresów, składających się z imienia i nazwiska osoby, pełnej nazwy firmy, itd.
Alias nie jest odrębnym kontem. Każdy list wysyłany na jego adres będzie przychodził na rzeczywistą nazwę konta pocztowego. Istnieje możliwość sortowania listów w kliencie poczty (np.: Outlook Express, Netscape...) w zależnosci od tego, na jaki alias zostanie on przysłany.
Reasumując - jedno konto pocztowe może posiadać wiele aliasów. Poczta wysyłana na nasz alias pocztowy trafi na nasze konto pocztowe. Podanie dokładnej nazwy naszego konta pocztowego jest konieczne przy konfiguracji klienta poczty, który musi być poinformowany skąd ma pobrać naszą pocztę.